Szukasz działki pod budowę swojego wymarzonego domu ? Marzysz o cichym i spokojnym miejscu ale nie chcesz rezygnować z udogodnień, które oferuje centrum bądź sąsiedztwo większych miast?
Jeśli tak, to już teraz zapraszamy Cię na prezentację tej oto przepięknej 10 arowej działki budowlanej, zlokalizowanej w Zabrzegu.
Księga wieczysta działki budowlanej – czysta, bez wpisów obciążających lub ograniczających własność.
Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej ul. Miliardowickiej poprzez drogę dojazdową.
Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczony jest symbolem D/ MN, R M6 – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zagrodowej.
Charakterystyka działki:
Powierzchnia 10 a
Kształt prostokąt 38 m x 25 m
Teren płaski
Media: prąd, gaz, woda, kanalizacja w granicy działki
Wymiary działki ok 38 m x 25 m
Cena działki 90 000 zł
Oferta sprzedaży wyłącznie w naszym biurze Twoje Nieruchomości.
Przy zakupie nasz doradca kredytowy pomoże w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu.
Jeżeli szukasz nieruchomości ale jeszcze walczysz ze sprzedażą starej – napisz do nas lub zadzwoń – pomożemy Ci, szybko i bezproblemowo ją sprzedać.
Zapraszam do kontaktu
Sylwia Lidak
692 300 970